Kopni si do Fica, opľuj Smer SD a jeho vládu, všetko je dovolené

17. februára 2016, 1947ps, Nezaradené

Organizovaný zákerný útok proti Smeru SD a jeho lídrovi zvlášť, tu funguje už roky. Boli vyprodukované viaceré pseudokauzy, zodpovednosť za iné mu bola účelovo prišitá. Obviňovanie za všetko možné aj nemožné je tu prítomné na dennej báze a výdatne tento humbug živia masové médiá, s akože „odbornou“ podporou tretieho sektoru. Také lahôdky ako bola „Nahrávka hlasu podobného Ficovi“ a jej podobné výplody, by boli dávno zabudnuté, keby tu neboli „investigatívni“ novinári a redaktori, ktorí akoby nemali nič iné na prácu, iba poškodzovať verejnú mienku a šíriť beznádej. Za ministrovania p. Palka bola na MV vytvorená špeciálna úderka „AntiFico“, ktorá pripravovala propagačný materiál proti p. Ficovi a jeho strane, napríklad nálepky s jeho prečiarknutou karikatúrou a výzvou, aby ho prečiarkol aj volič. Tieto nálepky mali byť distribuované cez denníky Nový čas a Sme, keď si to šéfredaktori rozmysleli p. Hríb div, že nespáchal harakiri.

Popisovanie už historických činov podliakov by zabralo veľa miesta, preto len stručne. Bežne používanou metódou je dezinterpretácia Ficových vyjadrení, napríklad: v roku 2010 odovzdáme diaľnicu BA – Košice, alebo: v roku 2014 už v politike nebudem, alebo: ja som absolvoval prvé sväté prijímanie aj birmovanie a neviem či to majú všetci poslanci za KDH. Stačí trochu tvorivosti a je tu nadávka, ktorá pre jej častý výskyt zľudovie. Kým predtým Ficovi nadávali do „hranolov“, teraz je z neho „birmovaný komunista“. Tu je vhodné pripomenúť, že tých birmovaných komunistov boli stotisíce, najmä v SR a to celkom logicky. Okolo 75% detí dostalo kresťanskú výchovu a teda absolvovali aj tieto sviatosti, čomu predchádzala povinná výučba náboženstva na škole alebo na fare. Až keď mladý človek dospel, postavil sa na vlastné nohy, mohol rozhodnúť o tom, či bude mať svadobný obrad aj v kostole, či vstúpi do KSS, či dá deti na náboženstvo alebo nie! Vedúca úloha strany a jej predvoja robotníckej triedy sa uplatňovala v základných organizáciách KSS tak, že robotníci alebo roľníci museli byť v prevahe nad tzv. THP. Preto v mnohých ZO KSS priam vyhľadávali mladých kandidátov strany skôr, ako sa z nich stali THP. Toto je historický fakt a tí, ktorí považujú nadávku „birmovaný komunista“ za vtipnú a trefnú sú len politicky negramotní hlupáci.

Kde sú tie časy, keď sa v parlamente vecne diskutovalo, dodržoval sa rokovací poriadok a elementárna slušnosť? Minuli sa tým dňom, keď do parlamentu vstúpila nepolitická politika, keď výťahové a internetové združenia vydávajúce sa za zástupcov občanov, obyčajných ľudí a osobností zasadli do parlamentných kresiel. Predseda SaS opakovane znevažuje poslancov za Smer SD termínom „83 Kolesíkov“, no to je nič proti tomu, aký slovník využívajú jeho odpadlíci, osobitne p. Matovič, ten rovno hovorí o „Bande zlodejov“. Pán Sulík urobil predsa len niekoľko správnych vecí, nechal vylúčiť Matoviča z poslaneckého klubu SaS a zasadil sa o pád neúspešnej vlády, čím zachránil Slovensko pred hroziacou katastrofou.

V aktuálnej predvolebnej kampani je na adresu p. Fica, Smeru SD a vlády SR každodenne vyliatych niekoľko vedier špiny v ktorej ako pena na povrch plávajú klamstvá, polopravdy a otvorené lži. Je prejavom ducha niektorých ústavných činiteľov, ktorí bez bázne a hany obviňujú, osočujú, urážajú iných ústavných činiteľov, ignorujú autority, vykladajú zákony ako sa im práve hodí. Toto všetko sa prejavuje znechutením ľudí z politiky a politikov vôbec. Aké jednoduché je po takejto delostreleckej príprave vyjsť zo zákopov, hoci špinavý až po uši a hlásať: „Nevoľte politikov“, my nie sme politici a dáme Vám všetko na čo si len pomyslíte, náš volebný program je najlepší a volebný program Smeru je nulový. Nuž, keď volebné programy hodnotia také osobnosti ako p. Kusý, p. Mesežnikov a Inštitút INESS, výsledok ani nemôže byť iný.

Hovoriť na TV kamery a do mikrofónov bludy, domnienky premieňať na závažné obvinenia, to je metóda p. Matoviča, viď nedeľná relácia O 5 minút 12 v RTVS, opakovane osočoval bez dôkazov nielen spolubesedníka p. Kaliňáka a jeho spoločníka v Kovošrote, ale aj p. Počiatka, policajného prezidenta, vyšetrovateľa NAKA a iných, najmä však premiéra p. Fica. Určite niektorí z nich budú brániť svoje dobré meno pred OČTK. Pán Matovič si to buď stále neuvedomuje alebo uvedomuje, ale je mu to jedno, lebo začal hrať vabank. Jeho rozbehnutá kariéra sa rúca ako ten slamený domček prasiatok z rozprávky. Podobný slovník vytiahol aj jeho quasi koaličný partner p. Lipšic po naložení nekompletného účtovníctva pána živnostníka Matoviča, aj tomu už lepí?

Voliči by mali zhodnotiť, aký zmysel budú mať hlasy odovzdané narýchlo zbúchanému hybridu OĽANO-NOVA. Do vlády ich nikto nezoberie a v parlamente by svojským bojom proti korupcii robili len zlú krv. Čím viac hlasov získa OĽANO-NOVA, tým nižšie budú nádeje na pravicovú vládnu koalíciu!